Ushqim per kafshë

Shitet nga: muhamet 22 Dhj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes ushqim per kafshe detelin pa asnje fije bari detelona eshte e gjelber , e terur mire dhe duajt Jan Te medhej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim