Ushqym detelin

Shitet nga: elmi 02 Jan 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shesim detelin dhe san te but qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim