Vez brahama gold per inkubim

Shitet nga: Burim 10 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes vez te pulave Brama Gold per inkubim me shumic dhe pakic qmini per cop 1 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim