Vjetat

Shitet nga: Privat 03 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes vjetat me kg jane 5 mbi 230 kg qmimi per kilogram2.40euro jane te mbajtur vetem me ushqim dhe me ballgur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim