Zagari

Shitet nga: Endrit Shala 22 Nën 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet zagari , ky qe eshte ne foto , zagari ka kater vjet , e jap me garancion , shkon ne leper ne dhelpen , kaproll , uk , ne derr se kom provu kurr , zagarin mundeni me ardh me pa , zagarin mundemi edhe me e provu. Per ma shum informata shkruani dhe thirrni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim