Zoj

Shitet nga: Vesel 14 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes zoj amrok ikan rreth 3 muj gjith ashtu shes zoj wiandot golde rejdlland amrok piklana dhe barhama e bardh per na shum
+37744346416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim