tiplera

Shitet nga: ska ransi 09 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes pellumba jan 13 copa 10 tiplera dhe 3 letaqa pllumbat jan te vakcionuar jan shum te mir per fluturim dhe shiten me shumic dhe pakic me shumic 13 copa ju falmderit per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim