Elektro matorr

Shitet nga: Reshat shabani 11 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesh elektro motorr eleķtrogovina 4kw 1440 her ne minut rrutullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim