Makina per paketime te mallrave te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rexhep 01 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per paketimin , e Kripes , Shiqerit , Cafes , Orizit , Miellit etj, nga 500 gr deri 50 kg. Makina esht ne gjendje shum te rregullt . Qmimi sipas marrveshjes , ose bej derrim me ndonje vetur te ndryshme. ,
Tel: 044-374-052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim