Makina per prodhimin e dyerve dhe dritareve

Shitet nga: Sami 16 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri. Makinat jane ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune. Makinat qe shiten jan: Dikti, Freza, Cati, shpojsa, Drubangu, Struga.

Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim