Matorr mullini

Shitet nga: Reshat 01 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes matorr mullini ose per do nje send te nevojshom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim