Paisje per mishtore

Shitet nga: Isuf 06 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes paisjet per mishtore,paisjet jan ne gjendje te rregullt.Qmimi me marrveshje.
Per me shum informata kontaktoni ne numrat:
044195435
049595813
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim