Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

Shitet nga: .... Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Jane ne gjendje te rregullt 3fazore , njera prerese esht mekanike kurse njera me rrym 3 faz e ben prerjen e metalit ne kende te ndryshme
Kontakti: 044 412 193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim