Paisjet per Frizerk

Shitet nga: Mustafa 21 Pri 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shiten paisjet per Frizerk, mjaft te ruajtur.
Jane 2 karriga komplet me 2 paisjet percjellese per terje te flokve, dhe larje per flok.
Qmimi mund te diskutohet varesisht nga bleresit serjoz
044 215 672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim