Aparat caffe

Shitet nga: Berat 28 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparati ne gjendje te rregullt me 19.01.2016 i servisuar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim