Aparat kaffe + mulliri I kaffess

Shitet nga: valdet 02 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparati I kaffes + mulliri I kafffes jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim