Aparat per Kaffe

Shitet nga: tnerolf 12 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati per kaffe, ne gjendje shum te rregullt po ashtu edhe servisi i kryer.
Per me shum info kontakto ne tel. 045645199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim