Komplet Invertar per Kafiteri

Shitet nga: xxxxxx 17 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Komplet Invertar per Kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim