Makina e dynerit

Shitet nga: Isa 15 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet makina e dynerit ne gjendje shum te mir prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim