Makina per pjekjen e pulav

Shitet nga: Iskam 22 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per pjekjen e pulave me shamot dhe me plin per inf. Kontakto tel 044195224-049850772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim