Paisje kuzhine

Shitet nga: valdet 29 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisje kuzhine qe sherben per zirje frite skar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim