Shes 8 tavolina me 32 karrika

Shitet nga: Kastro 14 Mar 03:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   140 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 8 Tavolina me 32 karrika, Per me shum info lajmrohuni ne nr. +386 49 236 960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim