Shiten 8 tavonina me 32 karrika.

Shitet nga: Meti 05 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim