Shiten aparata te kafes automatik

Shitet nga: Ramadan 09 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparata te kafes automatik me pare. Per info shtes: o49511861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim