Kalkulator me rollne

Shitet nga: Rasim 16 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes kolkulatorin me rrollne siq shifet ne foto.kolkulatori esht i rujtum dhe punon shum mir esht i sa po ardhur nga zvicrra.Esht i pershtatshem per qdo lami si Market ; Barnatore etj.esht i firmes Brother Krieg lausanne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim