N.SH- HIDRO-SAN ( Të ,ndëruar kosumator ju njof..

Shitet nga: sami 27 Krr 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
TE NDERUAR KONSUMATOR BJEM SHTRIRJEN E GYPAVE NE POMPAT TE DERIVATEVE NAFT -BENZIN SI DHE BEJM MBIKQYRJEN E TYRE PO ASHTU KEMI EDHE POMPA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA TE PERDORURA QE I SHESUM SI DHE PJES REZERV PER POMPA SI DOREZA , HARMONIKA BEJM RREGULLIMIN DORZAVE MIRMBAJTJEN E MEKANIKES SE POMPAVE. JU PRESIM TE NA KONTAKTONI
QMIMI ME MARRVESHJE NR.044174332 -----044886393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim