Jam profesonalist mjeshter ne mermer+granit kerk..

Shitet nga: fatmir 19 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
jam mjeshter ne lemin e mermerit dhe granitit prej a deri ne zh perveq fotos montoj shkallat pregaditje montim te gjdo gjeje nga graniti ose mermeri prerje polirim terur laget pervoj shum e gjat pres ofert te mir dhe mbi te gjitha korrektsi ne bashkpunim kotakti edhe ne viber +37744423882 profesionalizmin mund ta deshmoj mbrenda ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim