NE KRYEJM KETO PUN NDERTIM SOVATIM FASADA KNAUF ..

Shitet nga: Firma Dani 10 Qer 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
FIRMA DANI ME PORNAR OSMAN HALILI

I KRYEJM KETO PUN NDERTIM SOVATIM FASADA KNAUF GLED RENOVIME ETJ

ME NJE CILSI SHUM TE MIRE DHE KORREKTSI ME QMIME TE VOLITSHME

I POSEDOJM TE GJITHA MJETET E NEVOJSHME PER PUN

JU MIRE PRESIM NE QDO KOHë ME Respekt ntp DANI-OSMANI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim