Pompa raketa

Shitet nga: besart 24 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
Bejme montimin e pompave dhe hidroforave . Numri kontaktues eshte 045 429 379 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim