BESI COM Bejm Montimi e Kockav etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BESI-COM 25 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
BESI-CM bejm rregullim e oborrav si dhe treguarav etj dhe ngjeshjen e temelv


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim