BESI-COM Bejm Ngjeshjen e Temelav Kanalav Etj. 0..

Shitet nga: "BESI-COM" 16 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm Ngjeshjen e Temelev si dhe te gjithe Kanalav Etj.045546421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim