DIGJEJ TE Sadati - Muzik per dasma dhe ahengje f..

Shitet nga: DIGJEJ TE Sadati 11 Krr 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Për dasma
Dj per dasma si dhe zerim te tipit te ri DYNACORD per muzik live ju mirpresim...
049308881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim