Dj Driti -Bejme muzik per dasma dhe ahengje

Shitet nga: DJ Driti 05 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Për dasma
Bejme muzike per dasma dhe ahengje tjera familjare .
Kemi paisjet me te mira , gjithashtu edhe qmime te volitshme.
per me shume na kontaktoni ne nr. 044 303 903
049 409 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim