Dj Titi Bejm muzik me Dj dhe live

Shitet nga: Dj titi 02 Krr 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Për dasma
Dj-titi ju ofroj muzik live dhe Dj...i Falenderoj te gjith ata qe me zgjodhen mua qe ahenget familjare te mbesin te pa harruara per me shum kontaktoni ne nr 049/44 214 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim