GJELLTORE GRANITI TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gjelltore&Tenda Graniti 19 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
GJELLTORE&TENDA GRANITI OFROJM KETO SHERBIME : USHQIME PER AHENGJE TUJAJA ME PERVOJ 25 VJEQARE PUNE . TENDA ME KETO DIMENSIONE 10X5M , 10x5M , 10X10M , 12X6M , 20X5M , KARRIKA , TAVOLINA Tel: 044-346-676 , 049-208-269 , Viber: +38649208269 Pron: Isa Gashi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim