Bej hiqjen e vllages e ujt nga shtepit

Shitet nga: Fehmi 20 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme heqjen e vllages dhe lageshtis nga shtepit me teknologji NORVEGJEZE qmimet per 24 or jan 10 ero per ma shum nr 049367050 ose val 044367050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim