Bubashfaba

Shitet nga: BIO-TOX 15 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.P.SH BIO-TOX
Bën eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me preparate ekologjike , tretmani zgjatë vetëm tridhjet(30) minuta pa pasur nevojë të lëshoni shtëpinë,lokalin apo banesën.Garantojmë në shërbimet e kryera për 6 muaj.Lëshojmë edhe vërtetim për shërbimet e kryera.
NR. KONTAKTUES 044 492 423 /049 492-423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim