Legalizim i objekteve pa leje

Shitet nga: Taulant Fazliu 02 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Të tjera
Bej projektimin e objekteve, si dhe legalizimin e objekteve pa leje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim