Montojm Pllaka dhe Elemente te Banjove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP Statika Design 27 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6,5 EUR

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Të tjera
Statika Design bëjm montimin e pllakave te Banjove, Terasave, Shkallve, Kuzhinave etj sidhe montimin e të gjitha elementeve të tjera përcjellse,, të gjitha keto punë te cilat Punohen dhe menagjohen nga Stafi I "Statika Design" kan garancion deri në 10 vite për më shumë na vizitoni apo na kontaktoni:
Statika Design +386 49 111 201
www.facebook.com/statikadesign
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim