AUTO BARTJE

Shitet nga: raif 25 Pri 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
NE QDO KOH


TEL 044 455 131
TAG 044742664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim