Lakra gjigante amerikane

Shitet nga: Petrit Qerimi 27 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Sheshim lakra gjigante amerikane te llojit nr 57 Alaska.
Lakrat jane te rritura ne fshatin Llaushe ne ambient te paster larg fabrikave dhe industrive qe ndotin ambientin. 100 % bio dhe jane te nje cilesie te larte.
Numri i telefonit 044 373936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim