Patate

Shitet nga: Urim 01 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Patate vendore të kualitetit të lartë , shitja e tyre behet me shumic dhe pakic si dhe qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim