Pc (kumpjuter)

Shitet nga: xxxx 24 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Tableta
Shes PC (Kumpjuter) IBM ësht shum pak i perdoru dhe shum i rujtun me ketu permasa :
Monitora 17 Ngjyra: E Bardh
Microsoft Windows XP Professional
Version 2002
Service Pack 2
Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
2.99GHz.504MB of RAM
Per më hollshist na kontaktoni në kta nr 044-634-882 ose Viber +38649-321-736
FLM per Mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim