Play Station 2

Shitet nga: Arianit 11 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Play Station 2 Me nje qmim te volitshem i ka te gjitha paisjet kallbore dhe vjem me 3 cd FIFA 2003. GHOST RECONE . Dragon Ballz ejt ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim