Play station 2

Shitet nga: Arianit 27 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes play station 2 ne gjendje te rregullt i ka te gjitha paisjet e nevojshme 2 gjestika 1 memory card dhe usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim