Psp portable

Shitet nga: zenel 05 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
shes psp portable shum pak e perdorur ka micro\sd 8GB ka 34 cd ka kabllon per karikim si dhe 2 kabllo tjera bej ndrrim me mondial motorr shtoj edhe pare per me shum kontaktoni ne 045....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim