Sony Playstation 2

Shitet nga: leotrim 16 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
soni playstation 2 me dy gjoistika eshte ne gjendje te rregullt .i perdorun 1 jav i ardhur nga gjermania.bojn cd fallc dhe original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim