BEATS speaker

Shitet nga: beats 02 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   35 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes speaker te firmes se njohur BEATS.
ka ze shum dhe bas. ka :bluetooth . bon me fol nese t thirr dikush ne telefon etj
per detaje tjera shih fotot nshpallje.

mund te kontaktoni edhe nviber : +37745693208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim