Dvd per kerr me ekran

Shitet nga: adem 25 Qer 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
dvd shum i mir i aedhun nga zvicrra originall se kam perdorur esht i ri me pako te vet dhe kabllot shum i mir per qmim flasim prap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim