JBL GTO 6000

Shitet nga: JBL 04 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet JBL GTO 6000-1100 watt ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim